Продукція
ДРІТ ПОРОШКОВИЙ ДЛЯ ОБРОБКИ МЕТАЛУРГІЙНИХ РОЗПЛАВІВ
Порошковий дріт для роботи з металургійними розплавами - це трубка значної протяжності з тонкими сталевими стінками, порожнина якої заповнена порошкоподібним реагентом. Дріт сформований в бухту.
Склад наповнювального реагенту різниться за типом речовини - металеві та неметалеві; за кількістю складових - монокомпонентні і полікомпонентні. Застосування порошкового дроту з тим чи іншим видом порошкового наповнювача залежить від особливостей технологічного процесу. В якості порошкового наповнювача використовується кальцій металевий, різновиди силикокальція, суміш кальцію з алюмінієм, алюміній металевий, технічна сірка, графіт, титан губчастий, феросплави, магнійвмісткі лігатури, що містять вуглерод матеріали та інші. Фракція наповнювального порошку може відрізнятися по виду: це однорідні матеріали і сплави і механічно змішані компоненти (комплексні наповнювачі). Оболонка порошкового дроту являє собою сталеву стрічку, яка має міцний замок.
Порошковий дріт для роботи з металургійними розплавами використовується з метою поліпшення якості сплаву і призначена для легування, мікролегування, модифікування, дегазації, науглерожування, десульфурації, розкислення і т.п.
Позапічна обробка металургійних розплавів за допомогою порошкових дротів має ряд переваг в порівнянні з іншими способами. Ця технологія дозволяє здійснювати мінімальні капітальні та експлуатаційні витрати, економити дорогі реагенти, мінімізувати газові і пилові виділення; технологічний процес відрізняється простотою, надійністю і постійністю відтворюваних результатів, істотно важлива можливість обробки розплавів як в малогабаритних, так і великогабаритних ковшах; а також дозволяє підвищити якість металопродукції і розширити її сортамент.
Конструкція металургійного порошкового дроту відрізняється формою профілю оболонки, видом замку і зига, наявністю тих чи інших конструктивних деталей, а також способом їх формування.
Порошковий дріт для роботи з металургійними розплавами класифікується за:
- призначенням,
- способу захисту,
- механічними властивостями,
- типом порошкового сердечника.
Розмірна класифікація порошкового дроту:
- 10 мм,
- 13 мм,
- 14 мм,
- 15 мм.
Компоненти наповнення порошкового дроту, номінальна маса реагенту в одному метрі дроту, коефіцієнт заповнення порожнини і ряд інших характеристик відповідають нормативно-технічній документації.